مشاوره و سفارش

فرش نمدی :

نمدمالی از ابتدایی‌ترین شیوه‌های نساجی است و نَمَد ساده‌ترین بافته سنتی است که با پشم تولید می‌شود. نمد‌مالی در واقع نتیجه در هم پیچیدن الیاف پشم بر اثر رطوبت و فشار است. احتمال دارد که اولین بار بافندگانی که الیاف پشمی خود را شسته و برای گرفتن رطوبت آن با چوبدستی ضربه‌هایی به پشم می‌زده‌اند، موفق به کشف این خصوصیت پشم و در نتیجه موفق به بوجود آوردن صنعت نمدمالی شده باشند. پشمی که برای تولید نمد به کار می‌رود پشم بهاره گوسفند با الیاف بلند است..

لیست قیمت نمد زیر منقلی سنتی
مرکز فروش نمد پشمی

انواع فرش نمدی :

توضیحات را از قسمت متن و در جای همین نوشته وارد کنید.

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

شرکت “نوین بافت” در زمینه تولید محصولات نمدی (از جنس پشم طبیعی گوسفند و شتر) فعالیت می کند. این شرکت با ماموریت حفظ و ارتقاء دستاوردهای صنایع دستی از جنس نمد طبیعی تاسیس شده است. بخش تحقیق و توسعه شرکت دائما در حال ارائه ی محصولات جدید از نمد به بازار می باشد. محصولاتی چون “فرش نمدی” و “زیرانداز نمدی” از بهترین محصولات تولیدی شرکت می باشند.
محصولات شرکت ما از مواد اولیه ی کاملا ارگانیک تهیه شده و در تولید آن ها از طرح های سنتی و جدید با رنگ آمیزی بسیار جذاب استفاده می شود. لازم به ذکر است که رنگ آمیزی فرش ها و زیراندازهای نمدی شرکت نوین بافت همه به وسیله رنگ های کاملا طبیعی و بر گرفته از رنگ های گیاهی، انجام می شوند.

مدیر مجموعه نوین بافت

امین مقدس

Call Now Buttonتماس بگیرید