مجموعه نوین بافت شما را به خرید بهترین محصولات فرش نمدی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز تولید نمد فرش

آنچه در این مقاله می خوانید...

مرکز تولید نمد فرشقیمت نمد فرش خرید نمد فرش باکیفیت
صادرات نمد فرش

مرکز تولید نمد فرش در کشور ما تعداد زیادی نیستند. از بین تمامی مراکز و کارگاه های تولید نمد فرش و سایر محصولات نمدی، فقط تعداد محدودی از آن ها دارای سایقه ی بالا در خط تولید نمد درجه یک، فروش و صادرات آن می باشند. شرکت نوین بافت هم یک از رتبه دارترین مراکز تولید نمد طبیعی در کشور و شناخته شده در جهان می باشد. نمد فرش، بیشترین میزان صادراتی را در میان تمامی محصولات نمدی دارد که طرفداران بسیاری را در داخل  و خارج از کشور به خود اختصاص داده است. قیمت نمد پشمی و قیمت زیرانداز نمدی یا همان فرش نمدی، به عوامل متعددی بستگی دارد. بنابرای شما برای اطلاع از قیمت محصول مورد نظر خود می بایست با مدی شرکت تماس حاصل نمایید و با ذکر جزئیات در مورد محصول خود میانگین قیمت آن را دریافت نمایید.

مرکز تولید نمد فرش

مرکز تولید نمد فرش

مرکز تولید نمد فرش، شرکت نوین بافت با سابقه ی بسیار بالا و تولید تمامی محصولات نمد طبیعی با بهترین کیفیت، موفق به رشد بسیار بالایی شده است. این مرکز، با داشتن هنرمندان بسیار قهار و توانا در زمینه ی تولید توانسته بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت خود در اختیار مشتریان و طرفداران نمد طبیعی قرار دهد؛ چه در داخل و چه در خارج از کشور. نمد یکی از صنایع دستی بسیار قدیم است که تا به امروز زنده نگاه داشته شده است. ساخت نمد طبیعی و یا همان نمد پشمی از صفر تا ضد با دست می باشد. بنابراین یک هنرمند نمدمال نقش بسیار زیادی در چگونگی تولید نمد پشمی دارد و مواد مرغوب و نامرغوب را به خوبی تشخیص می دهد.

مرکز تولید نمد فرش

قیمت نمد فرش

نمد فرش و تمامی کالاهایی که از نمد طبیعی ساخته و تولید می شوند؛ به عوامل مختلفی برای تعیین قیمت دقیق بستگی دارند. زیرا مانورهای بسیار زیادی م توان بر روی کالاهای نمدی داد. برای مثال چند مورد را در اینحا برای شما آورده ایم تا بیشتر با انواع قیمت گذاری ها آشنا شوید.

  1.  میزان مرغوبیت پشم گوسفند
  2. ضخامت نمد فرش
  3. میزان ابعاد نمد فرش (سایز کوچک، متوسط و بزرگ)
  4. نوع شکل نمد فرش( بیضی، دایره ای، مستطیلی، مربعی)
  5. مدل نقوش روی نمد فرش
  6. نوع رنگ های به کار رفته بر روی نمد فرش

تمامی این نموارد در تعیین قیمت بسیار تاثیرگذارند، به همین دلیل است که حتی برای یک نوع محصول نمدی هم نمی توان قیمت واحدی را در اینجا ثبت کرد. قیمت تمامی کالاها هرچه که باشند بدون دخالت واسطه ها و با خرید مستقیم از تولید بسیار مناسب تر هستند. پس می توانید با خیال راحت و بدون واسطه خرید خود را از مرکز تولید نمد فرش یا تولیدی شرکت نوین بافت انجام دهید.

مرکز تولید نمد فرش

 خرید نمد فرش باکیفیت

برای خرید نمد فرش باکیفیت از شرکت و تولید نوین بافت، می توانید از طریق همین سایت اقدام فرمایید. به این صورت که با مدیر فروش بخش با توجه به تمامی اطلاعات تماس ها در بخش انتهایی سایت تماس بگیرید. سپس محصول سفارشی خور؛ چه نمد فرش و چه سایر محصولات نمدی را با تمام جزئیات گزارش داده که پس از دریافت راهنمایی ها و کمک های لازم می توایند مراحل ثبت و خرید را انجام دهید.

مرکز تولید نمد فرش

امین مقدس

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نوین بافت شما را به خرید بهترین محصولات فرش نمدی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید