مجموعه نوین بافت شما را به خرید بهترین محصولات فرش نمدی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کیف پول نمدی دست دوز در تهران

قیمت کیف پول نمدی دست دوز در تهران مشخص شد. مدل ها و طرح های زیبای انواع کیف پول با گلدوزی، قابل عرضه به مشتریان گرامی می باشد. ساخت کیف پول به وسیله نمد طبیعی، به یکی از صنایع دستی های پر طرفدار در بین مردم ایران تبدیل شده و افراد زیادی را به ساخت این نمونه کیف ترغیب کرده است.

کیف پول نمدی دست دوز در تهران

کیف پول نمدی دستدوز، با استفاده از نمد پشمی یا نمد پشم مرینوس ساخته می شود، نمد طبیعی از ضخامت ۲ میلی متر تا ۳ سانتی متر قابل تولید است، اما برای ساخت کیف پول که شیئ ظریفی می باشد، نیازمند نمدی با ضخامت بین ۲ تا ۵ میل هستیم. هنرمندان این رشته با خوش ذوقی و به کاربردن سلایق مختلف کیف های زیبایی تولید می کنند.

کیف پول نمدی دست دوز در تهران

گلدوزی، رنگ آمیزی، تکه دوزی و… از جمله هنرهایی است که دوزندگان کیف های پول نمدی، برای زیباتر کردن کیف ها روی نمد اجرا می کنند. قابل ذکر است که، نمد طبیعی کمی زبرتر از نمد مرینوس می باشد و این موضوع بخاطر نوع پشم بکاربرده شده در ساخت نمد می باشد، نمد مرینوس از پشم وارداتی گوسفندان کشور استرالیا تولید می شود که بسیار نازک و نرم است، در صورتیکه نمد پشمی از پشم گوسفندان بومی ایران.

کیف پول نمدی دست دوز در تهران

ساخت کیف پول نمدی با هر دو نمونه پارچه نمد انجام می شود ولی افرادی که می خواهند کیف پولی با ظرافت بیشتر داشته باشند از نمد مرینوس استفاده می کنند، اما قابل توجه است که بدانید، نمد مرینوس بخاطر پشم وارداتی و گرانقیمت خود از ارزش بیشتری در بازار نمد برخوردار است.

قیمت کیف پول نمدی دست دوز بر اساس نوع نمد بکار رفته و طرح، رنگ و اندازه آن تعیین می شود. ولی پرداخت پول بیشتر برای یک کیف با جنس عالی که دوام خوبی هم دارد به نسبت کیف پول های بی کیفیت به صرفه تر می باشد.

 

امین مقدس

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نوین بافت شما را به خرید بهترین محصولات فرش نمدی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید