مجموعه نوین بافت شما را به خرید بهترین محصولات فرش نمدی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فرش نمدی در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

فرش نمدی ایران:نحوه ی ساخت فرش نمدی:خرید فرش نمدی سنتی در ایران:قیمت فرش نمدی در تهران:
فرش نمدی در تهران

قیمت فرش نمدی در تهران مشخص شد. خرید و فروش فرش نمدی سنتی در طرح ها و نقش های بسیار زیبا و جداب مخصوص صادرات به بازارهای آمریکا و اروپا در شرکت ما انجام می شود. صنعت فرش بافی آن هم فرش نمدی از سالیان بسیار دور در ایران وجود داشته ولی با ورود فرش های دستباف، کمتر به این هنر قدیمی پرداخته شده است. قیمت گذاری فرش های نمدی براساس نوع پشم، ابعاد فرش و نوع طرح آن انجام می شود.

فرش نمدی در تهران

فرش نمدی ایران:

فرش نمدی مخلوطی از هنرهای نمد مالی، رنگرزی و طراحی فرش محلی می باشد. هنرمندان ایرانی با ادغام کردن خواص نمد طبیعی و زیبایی فرش های دستباف، محصولی بسیار ارزشمند را تولید کرده اند. در اینجا، نحوه ی تولید فرش نمدی را توضیح می دهیم، نمدمالان ابتدا پشم گوسفند را باید تمیز کنند و پس از شستشو و ضد عفونی کردن مجددا حلاجی نمایند.

فرش نمدی در تهران

نحوه ی ساخت فرش نمدی:

پشم حلاجی شده و تمیز، بر اساس نوع طرح فرش نمدی، آماده رنگکاری می شود. استادکاران نمدمال اغلب از رنگ های کاملا طبیعی جهت رنگ آمیزی پشم ها استفاده می کنند، پس از خشک شدن پشم های رنگ شده، استادکار، طرح اولیه ی فرش را با استفاده از پشم خام و رنگشده می ریزد و بسته به ضخامت فرش، حجم پشم پیش طرح را کم یا زیاد می کنند.

فرش نمدی طراحی شد با پشم داخل یک حصیر پلاستیکی پیچیده می شود و محکم بسته می شود به شکلی که پشم از داخل حصیر بیرن نزند. بعد از آن، فرش بسته شده داخل دستگاه نمد مالی قرار داده می شود و فرایند نمد مالی با فشار و پرخش دستگاه آغاز می شود.

فرش نمدی در تهران

پس از یک فرایند پند ساعته و تکرار مراحل بالا، فرش نمدی آماده خشک کردن می گردد. قیمت فرش نمدی در بازار امروز بسته به اندازه این فرش از ۵۰۰ هزار تومان شروع و تا ۱۲ میلیون تومان تخمین زده می شود. اما برای کسب اطلاع دقیق از طرح ها و قیمت فرش نمدی با کارشناسان و متخصصان نمد ایرانی تماس بگیرید.

خرید فرش نمدی سنتی در ایران:

خرید و فروش فرش نمدی در ایران در حال حاضر در شهرهای کمی از کشوور انجام می شود و متاسفانه بسیاری از مردم کشور از این هنر ناب ایرانی اطلاعات درستی ندارند! جالب است بدانید که مشتریان اصلی فرش نمدی و زیرانداز نمدی کشورهای مختلف جهان می باشند تا مردن ایران. به حدی که ۹۰ درصد تولیدات فرش نمدی ایران به خارج از کشور صادر می شود. خرید فرش نمدی در حال حاضر از کارگاه های نمدمالی واقع در شرستان های مختلف کشور امکانپذیر است. در زیر به نحوه ی خرید فرش نمدی می پردازیم:

  1. مراجعه ی حضوری به کارگاه های نمدمالی و خرید فرش مورد نظر
  2. شرکت در نمایشگاه های صنایع دستی و سفارش فرش نمدی
  3. خرید اینترنتی فرش نمدی از سایت شرکت نمد ایرانی
  4. خرید فرش نمدی از طریق سفارش به شبکه های اجتماعی تولید کنندگان

قیمت فرش نمدی در تهران

قیمت فرش نمدی در تهران:

فرش نمدی پشمی تنها هنری است که در ایارن بدون وابستگی به مواد اولیه ی خارجی و طرح های خارجی تولید می شود و در کل جهان حرفی برای گفتن دارد. فرش های نمدی قابلیت تولید در اندازه ها و طرح های مختلفی را دارند. به همین منظور قیمت فرش نمدی بر اساس طرح، کیفیت و اندازه ی آن در زمان سفارش مشخص می گردد. در زیر به رنج قیمتی فرش های نمدی شرکت اشاره می کنیم:

  • فرش نمدی سنتی طرح دار از قیمت ۲ میلیون و پانصد هزار تومان تا ۱۳ میلیون تومان.
  • نمد فرش گرد با طرح سنتی از قیمت ۱ میلیون پانصد هزار تومان تا ۸ میلیون تومان.

استان های تولید کننده ی فرش نمدی ایران:

  1. استان چهارمحال و بختیاری
  2. استان سمنان
  3. استان کرمانشاه
  4. استان مازندران
امین مقدس

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نوین بافت شما را به خرید بهترین محصولات فرش نمدی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید