مجموعه نوین بافت شما را به خرید بهترین محصولات فرش نمدی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زیر انداز نمدی در تهران

قیمت زیر انداز نمدی در تهران بدلیل نبود کارگاه تولید نمد طبیعی و نبود امکان عرضه مستقیم، بالاتر از شهرستان ها می باشد. جهت تهیه زیر انداز نمدی در اندازه ها و طرح های مختلف و با قیمت مناسب، می توانید از طریق خرید مستقیم از تولید کننده این کار را انجام دهید.

زیر انداز نمدی در تهران

زیرانداز نمدی، در ابعادی کوچکتر از فرش نمدی ساخته می شود، در ساخت این محصول از پشم کاملا طبیعی گوسفند استفاده می شود، اندازه زیر انداز های نمدی معمولا بین نیم متر دز نیم متر تا دو متر در دو متر مربع می باشند. این محصول بیشتر به صورت انفرادی کاربرد دارد و افراد در هنگام نشستن روی صندلی و روی زمین، در حین رانندگی در قالب روکش صندلی ماشین و … از زیرانداز نمدی استفاده می کنند.

زیر انداز نمدی در تهران

خواص بسیار زیاد نمد و زیر انداز نمدی باعث شده که تولید این محصول به شکل انبوه انجام پذیرد و تولید کنندگان برای سلایق مختلف طرح های زیبایی بوجود آورند. زیر انداز نمدی بخاطر ساخت کاملا ارگانیک و سالم خود، آرامش ریادی را در فرد به هنگام نشستن ایجاد می نماید.

قیمنت زیر انداز نمدی در تهران بسته به ضخامت و طراحی آن مختلف می باشد، بخاطر نبود پایه ی قیمتی مشخص جهت کالاهای هنری، قیمت این محصولات بر اساس توافق و هزینه یساخت و همچنین مدت زمان بکار رفته در ساخت آن تعیین می شود.

زیر انداز نمدی در تهران

زیر انداز نمدی در شهرستان هایی که خود تولید کننده آن می باشند دارای قیمت مناسبتری است و این بیشتر بخاطر هزینه کمتر تولید و رقابت در تولید کنندگان می باشد اما در شهر های بزرگی مثل تهران زیر انداز نمدی از متر مربعی ۵۰ هزار تومان قیمت گذاری می شود تا متری ۱۰۰ هزار تومان در طرح های متنوع تر و پرکارتر.

جهت کسب اطلاع دقیق از قیمت زیر انداز نمدی می توانید با ما ارتباط بگیرید.

امین مقدس

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نوین بافت شما را به خرید بهترین محصولات فرش نمدی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید