مجموعه نوین بافت شما را به خرید بهترین محصولات فرش نمدی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید عمده نمد طبیعی در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت خرید عمده نمد طبیعی در ایرانفروش نمد طبیعیتولید نمد طبیعی در ایرانفروش نمد طبیعی در استان چهارمحال و بختیاریصادرات نمد طبیعی به کشورهای خارجیفروش نمد طبیعی در شهرکردقیمت خرید عمده نمد طبیعی در ایراننمدمالی
صادرات فرش نمدی مخصوص مناطق سردسیر جهان

قیمت خرید عمده نمد طبیعی در ایران نسبت به خرید خرده ی آن بسیار باصرفه تر و مناسب تر است. از دیرباز کشور ایران یکی از بزرگ ترین تولیدکننده های نمد طبیعی و محصولات نمدی بوده و هم چنان هم با حفظ این هنر دیرینه و گسترش آن ادامه دارد. استان چهارمحال و بختیاری قوی ترین استان در زمینه ی تولید نمد می باشد. شهرکرد سابقه ی تاریخی در تولید محصولات نمد طبیعی داشته است. جهت خرید نمد طبیعی در ابعاد و ضخامت هی مختلف می توانید با واحد فروش شرکت نوین بافت تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.

قیمت خرید عمده نمد طبیعی

قیمت خرید عمده نمد طبیعی در ایران

قیمت خرید عمده نمد طبیعی در ایران مناسب است. اما با توجه به بالا رفتن قیمت پشم طبیعی، ططبیعتا قیمت نمد طبیعی نیز افزایش می یابد. نمد مالی یکی از صنایع سیار قدیم می باشد. قدیمی ترین نمونه های یافت شده مربوط می شود به دوره ی هخامنشیان. ساده ترین نوع کف پوش، کف پوش نمدی است که ساخت آن احتیاج به دستگاه خاصی ندارد. در نمدمالی اصولا از خاصیت طبیعی پشم که شامل:

 • درهم پیچیدن الیاف
 • رطوبت
 • فشار

می باشد بهره می گیرند.

فروش نمد طبیعی

فروش نمد طبیعی از زمان های گذشته تا به امروز ادامه داشته است. در واقع، ماده ی اصلی نمد از پشم گوسفند تهیه شده است.رنگ های طبیعی نمد طبیعی شامل:

 • سفید
 • قهوه ای
 • سیاه
 • ترکیبی از رنگ های فوق
 • مقدار پشم رنگ شده

می باشد. برای تهیه ی یک قطعه نمد یک روز زمان لازم است.

قیمت خرید عمده نمد طبیعی

تولید نمد طبیعی در ایران

نمد طبیعی در ایران و در بسیاری از استان ها تولید می شود و به فروش می رسد. از جمله استان هایی که می توان گفت مهد پرورش و تولید نمد هستند؛ شامل:

 1. استان چهارمحال و بختیاری
 2. استان فارس
 3. استان گیلان
 4. استان مازندران
 5. دامغان
 6. قوچان
 7. استان کرمانشاه
 8. استان گلستان

و چند استان دیگر می باشد. برای خرید قطعی نمد طبیعی و اطلاع از قیمت خرید عمده نمد طبیعی در ایران می توانید با شرکت نوین بافت و با قسمت فروش تماس بگیرید. حتی امکان ارسال نمونه هم قبل از ثبت نهایی محصولات به خوبی امکان پذیر می باشد. چراکه این شرکت از کیفیت کار  ونمدی که ارائه می دهد اطمینان کافی دارد و تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مشتری انجام می دهد.

فروش نمد طبیعی در استان چهارمحال و بختیاری

فروش نمد طبیعی در استان چهارمحال و بختیاری که یک استان بسیار پراهمیت و کم نظیر در زمینه ی تولید صنایع دستی است بسیار بالاست. تولید نمد طبیعی در این استان با توجه به بهره گیری از مواد اولیه ی تولید نمد طبیعی که از که پشم گوسفند است؛ بسیار رونق گرفته است. هم چنین توانسته جایگاه بسیار ویژه ای در کل کشور و حتی جهان داشته باشد.

قیمت خرید عمده نمد طبیعی

صادرات نمد طبیعی به کشورهای خارجی

صادرات نمد طبیعی به کشورهای خارجی بسیار رونق گرفته است. بیترین میزان صادرات هم از استان چهارمحال و بختیاری ست که مهد تولید نمد و فرش نمدی می باشد. هم چنین، فرش دستباف این استان که تمامی تار و پود آن از پشم طبیعی گوسفند تهیه شده است زبانزد خاص و عام است. هم چنین محصولات نمدی نیز از گذشته تا به امروز یکی از مشهور ترین و باکیفیت ترین صنایع دستی این استان شناخته شده است. محصولات نمدی این استان، با بهره گیری از خلاقیت های انسان توانسته شهرت جهانی پیدا کند و وارد بازار های جهانی مانند کشور امریکا شود. با وجود این عوامل، توانسته در جایگاه اول جهانی در زمینه ی توسعه ی تولیدنمد طبیعی قرار بگیرد.

فروش نمد طبیعی در شهرکرد

شهرکرد با داشتن سابقه ی تاریخی در زمینه ی تولید نمد به عنوان یکی از شهرهای قدرتمند در زمینه ی تولید نمد و محصولات نمدی قرار دارد. هم چنین، در راه ملی شدن و جهانی شدن نیز قرار گرفته است. مقدمات اولیه نیز برای تحقق بهتر این امر توسط ارگان های مختلف انجام شده است. تا برای صادرات و ارسال محصولات اصیل ایرانی با قدرت بیشتری وارد عمل شویم.

 

قیمت خرید عمده نمد طبیعی

قیمت خرید عمده نمد طبیعی در ایران

قیمت خرید عمده نمد طبیعی در ایران در حجم بالا صورت می گیرد. شرکت نوین بافت در راستای رضایت مشتری و ارائه ی بالاترین کیفیت نمد طبیعی تمام تلاش خود را کرده و توانسته تا اکنون تعهد خود را به خوبی انجام دهد و رضایت تمامی مشتریان را از لحاظ کیفیت و قیمت جلب کند. نمد طبیعی برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد از جمله:

 • در کارهای صنعتی
 • در بسیاری از کارخانه ها
 • در زمینه ی ارائه ی محصولات طبی و درمانی
 • برای کارهای تزئینی
 • روکش صندلی ماشین
 • برای حفظت از سرما و آتش
 • برای دفع گرما

و بسیاری موارد دیگر.

نمدمالی

نمدمالی یکی از شغل های قدیمی و کهن یرانی محسوب می شود. خانواده های بسیاری از طریق این شغل مخارج خود را تامین می کنند.  با وجود حفظ این هنر دیرینه هنوز هم این شغل مانند گذشته پابرجاست و هنوز هم طرفداران نمد و محصولات نمدی بسیار زیادند. موارد استفاده ی نمد نسبت به گذشته حتی گسترش هم پیدا کرده است. این شغل یکی از شغل های طاقت فرسا بوده اما جز مشاغل صنعتی محسوب می شود به همین دلیل هم همچنان گسترده تر از قبل ادامه دارد و هم چنان هم در حال توسعه و پیشرفت نیز می باشد.

قیمت خرید عمده نمد طبیعی

برای سفارش محصولات مورد نظر خود کافی‌ست با شرکت نوین بافت و قسمت مدیریت آن تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. هم چنین، امکان ارسال محصولات نمدی و نمد طبیعی به سراسر ایران و جهان نیز امکان پذیر می باشد. می توانید محصول و نمد مورد نظر خود را با قیمت مناسب دریافت نمایید.

 

 

 

 

 

امین مقدس

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نوین بافت شما را به خرید بهترین محصولات فرش نمدی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید