مجموعه نوین بافت شما را به خرید بهترین محصولات فرش نمدی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش نمد طبیعی با قیمت مناسب در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید نمد طبیعی در ایرانفروش نمد طبیعی با قیمت مناسب در ایرانخرید زیرانداز نمدیخواص نمد پشمی خواص تشک نمدیسفارش نمد طبیعی
توزیع عمده کفی کفش نمدی ساده

فروش نمد طبیعی با قیمت مناسب در ایران به دلیل میزان تولید بالای پشم گوسفند امکان پذیر می باشد. نمد طبیعی از پشم ظبیعی گوسفند تهیه می شود و همین امر، سبب به وجود آوردن کیفیت بالای نمد و خواص درمانی بینظیر آن شده است. خرید زیرانداز نمدی، تشک نمدی، فرش نمدی، پادری نمدی، عرقگیر صندلی ماشین، کفی کفش طبی و غیرطبی نمدی، تخته نمدی در ابعاد متر مربع و سایر محصولات نمدی از طریق این سایت و از طریق شرکت نوین بافت امکان پذیر است. نمد چوپانی یا همان نمد طبیعی در برخی استان های کشور به دلیل پرورش دام و میزان دسترسی راحت تر به پشم گوسفند در حجم بالا و از زمان های قدیم تولید می شده است.

فروش نمد طبیعی با قیمت مناسب

خرید نمد طبیعی در ایران

تولید نمد طبیعی در ایران از گذشته های دور تا به امروز وجود داشته است. ایران به عنوان یکی از کشورهای برتر در صنعت نمدمالی تا به امروز موفقیت های بسیاری را در این زمینه کسب کرده است. حال، برخی از استان های ایران، نقش بسیار مهم و اولیه در تولید نمد طبیعی و محصولات نمدی دارند. از جمله :

 • استان چهارمحال و بختیاری
 • استان مازندران
 • استان کرمانشاه
 • استان زنجان

و برخی استان های دیگر.

فروش نمد طبیعی با قیمت مناسب در ایران

فروش نمد طبیعی با قیمت مناسب در ایران سبب رونق صنعت نمدمالی شده است. نمدمالی از زمان های بسیار دور در ایران رونق داشته است. متاسفانه در یک مدت زمانی تولید و خرید و فروش نمدی به فراموشی سپرده شده بود. اما با بالا رفتن دیدگاه های مردم و اطلاع از خواص بالای نمد طبیعی دوباره تولید نمدطبیعی جانی تازه گرفت. به طوریکه حجم بالایی از محصولات و تولیدات نمدی به خارج از کشور صادر می شود. میزان کاربرد نمد طبیعی در مناطق سردسیر دوچندان می شود؛ زیرا مانع از عبور جریان هوای سرد می شود.

فروش نمد طبیعی با قیمت مناسب

خرید زیرانداز نمدی

خرید زیرانداز نمدی یکی از محصولات پرطرفدار بسیار بالاست. فرش نمدی و زیرانداز نمدی با پیشرفت های زیادی که در زمینه ی نمدمالی رخ داده است، در نقش ها و طرح های متنوع قابل اجراست. انواع طرح های قابل اجرا و پرطرفدار:

 • طرح سنتی
 • طرح فانتزی
 • طرح مدرن و کلاسیک

تمامی رنگ های به کار رفته در زیرانداز نمدی و فرش نمدی، رنگ های طبیعی هستند. تولید با کیفیت بالا با رعایت تمامی اصول جهت ظرافت نهایی کار توسط این شرکت، یکی از اصول مهم کاری ماست. یکنواخت بودن سرتاسر نمد از لحاظ ضخامت، بسیار مهم است که در بسیاری از کارگاه ها بهه آن توجه نمی شود. هم چنین، میزان فشردگی بالای نمد در تمامی سطوح نیز یکی از اصولی است که باید رعایت شود.

فروش نمد طبیعی با قیمت مناسب

خواص نمد پشمی

همان طور که در قسمت های بالا هم گفته شد، نمد پشمی به دلیل اینکه از پشم طبیعی گوسفند تهیه شده است دارای خواص پزشکی، طبی و سلامتی ویژه ای می باشد. در طب قدیم و در طب عامیانه، وقتی کسی خراش و زخمی برمیداشت؛ به این صورت بود که مقداری نمد را می سوزاندند و سوخته های نمد را بر روز محل زخم قرار می دادند. این امر موجب انعقاد خون می شد. اما امروزه با وجود امکانات بالای پزشکی این تمر توصیه می شود. برخی خواص نمد طبیعی شامل:

فروش نمد طبیعی با قیمت مناسب

 1. درمان و بهبود دردهای کمر
 2. کمک به درمان دردهای روماتیسمی
 3. کمک به بهبود دردهای مفصلی و تسریع در درمان نهایی

 خواص تشک نمدی

تشک نمدی به هنگام تماس با بدن، گرمای حاصل از تماس بدن و تشک باعث

 • افزایش گردش خون در بدن می شود.
 • در آزاد شدن عضلات گرفته نیز نقش بسیار مهمی دارد.
 • روی بارهای مثبت و منفی بدن تاثیر مستقیم گذاشته و باعث می شود در حالت نرمال بماند.

فروش نمد طبیعی با قیمت مناسب

سفارش نمد طبیعی

برای سفارش نمد طبیعی و محصولات نمدی، می توانید با اطلاعات تماس که در قسمت انتهایی سایت نوشته شده ارتباط بگیرید و محصولات موردنظر خود را سفارش دهید.

 

امین مقدس

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نوین بافت شما را به خرید بهترین محصولات فرش نمدی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید