مجموعه نوین بافت شما را به خرید بهترین محصولات فرش نمدی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات فرش نمدی باکیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش فرش نمدیقیمت فرش نمدینمد طبیعینحوه خرید فرش نمدی
قیمت عمده نمد سنتی درجه یک

صادرات فرش نمدی باکیفیت به کشورهای دیگر بسیار رایج است. شرکت نوین بافت دارای سابقه ای طولانی در زمینه ی تولید نمد و صادرات آن به کشورهای خارجی دارد. نمد طبیعی محصولات متعددی دارد. این محصولات هم جنبه ی زیبایی دارند و هم جنبه ی درمانی. قیمت عمده فرش نمدی مانند بسیاری محصولات دیگر مناسب تر از قیمت تک آن است. خرید و فروش نمد طبیعی در بسیاری از کشورهای خارجی رونق بسیاری گرفته است و طرفداران خاصی دارد به خصوص در کشورهای سردسیر و مرطوب.

صادرات فرش نمدی باکیفیت

فروش فرش نمدی

فرش نمدی از زمان های بسیار قدیم تولید می شد. نمدمالان هنرمند و زحمتکش با استفاده از دست پشم گوسفند را طی فرایندی به فرش تبدیل می کردند. ایران در زمینه ی تولید نمد طبیعی دارای رتبه ی برتر جهانی می باشد. مدت زمانی بود که نمد طبیعی به فراموشی سپرده شد و تعداد خریداران آن کمتر شد اما امروزه با استفاده از افزایش آگاهی مردم در زمینه ی استفاده از نمد و فواید آن بازهم طرفداران آن بیشتر شدند و به نمد و محصولات نمدی روی آوردند. فرش نمدی را می توان در طرح ها و رنگ های متنوع تولید نمود. برخی از انواع طرح ها و نقوش فرش نمدی عبارتند از:

  • طرح سنتی
  • طرح مدرن
  • طرح فانتزی
  • طرح کلاسیک

طرح های ساده تر امروزه بیشتر مورد پسند مردم است. طرح های بسیار شلوغ و رنگی هم کمتر قبول سفارش می شوند.صادرات فرش نمدی باکیفیت به کشورهای متقاضی از طریق شرکت نوین بافت امکان پذیر می باشد.

صادرات فرش نمدی باکیفیت

قیمت فرش نمدی

قیمت فرش نمدی با توجه به نوع فرش، متفاوت است. فرش نمدی دارای ضخامت های مختلفی می باشد. هرچه ضخامت فرش بیشتر باشد قطعا پشم به کار رفته در آن بیشتر بوده و قیمت بالاتری هم خواهد داشت. فرش نمدی را می توان به شکل های متنوع و در اندازه های متنوع تولید نمود. تمامی رنگ های به کار رفته بر روی نقوش فرش نمدی جلوه ای از طبیعی زیبای ایران است. حس خوب وخاصیت درمانی نمد علاوه بر جنبه ی ظاهری آن هر بیننده ای را به خود مجذوب می کند.

صادرات فرش نمدی باکیفیت

نمد طبیعی

نمد طبیعی و محصولات نمدی به دو صورت تهیه می شود:

  1. ساده
  2. نقش دار

طرح دادن به نمد چون ساختار خاصی دارد کاری دشوار می باشد. به همین دلیل است که نمدهای موجود در بازار نقش های ساده ای دارند. تمامی کارها و محصولات تولیدی از سوی شرکت نوین بافت، به صورت سفارشی هستند. بنابراین طرح هایی که با سفارش شما قابل اجرا بر روی نمد باشند را می پذیریم. طرح نمد هرچه بیشتر و شلوغ تر باشد به طبع قیمت بالاتری هم دارد. یکی از محصولات نمدی که قدمت بالایی دارد، لباس نمدی می باشد. لباس نمدی برای حفاظت در برابر گرما و سرما بسیار مفید است که چوپانان برای مصون ماندن از حیوانات نیز از آن استفاده می کردند.

صادرات فرش نمدی باکیفیت

نحوه خرید فرش نمدی

نحوه خرید فرش نمدی از طریق همین سایت و با ارتباط با مدیر فروش شرکت نوین بافت است که می توانید سفارش مورد نظر خود را ثبت نموده و راهنمایی های لازم را از طریق ایشان دریافت نمایید.هم چنین، برای درخواست صادرات فرش نمدی باکیفیت نیز آماده ی همکاری می باشد.

امین مقدس

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نوین بافت شما را به خرید بهترین محصولات فرش نمدی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید