مجموعه نوین بافت شما را به خرید بهترین محصولات فرش نمدی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید نمد پشمی رنگی

نمد پشمی رنگی

خرید نمد پشمی در زمان‌های گذشته اکثرا با رنگ‌های اصل و فابریک و یا با تنوع رنگی بسیار کم در اختیار استفاده کنندگان قرار می‌گرفت، اما امروزه با افزایش رنگ‌بندی‌های نمد، خرید نمد پشمی رنگی با استقبال فراوان هنرمندان عزیز روبرو شد.

نمد پشمی از پشم خالص گوسفند درست شده است که عمدتا دارای رنگ های طبیعی سفید، مشکی و قهوه‌ای است. در زمان‌های گذشته نمد طبیعی را به وسیله‌ی گیاهان طبیعی و پوست پیاز و پوست انار رنگ می‌کردند. نمدهای رنگی حاصل از رنگ‌های گیاهی تنوع زیادی نداشتند و همین امر باعث یکنواختی در نمای ظاهری محصولات نمدی می‌شد. به همین دلیل، امروزه از رنگ‌های شیمیایی برای این کار استفاده می‌کنند که حاصل آن نمد‌هایی‌ست با رنگ‌های بسیار زیبا و جلوه‌گر که بی‌شک نظر هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند.

تنوع رنگی خیره‌کننده در نمدهای امروزی، طرفداران این محصول بینظیر را دوچندان کرده و انگیزه‌ی هنرمندان عزیزمان را در سراسر کشور برای خلق آثار هنری فوق‌العاده زیبا و جذاب  بیشتر کرده است. همین عوامل باعث شده که خرید این نمونه نمد رنگی روز به روز توسعه پیدا کند. خلاقیت ترکیب کردن این محصولات به رنگ‌های سبز، زرد، آبی، سبز، بنفش، قرمز و …  با یکدیگر و تولید یک کالای ناب توسط نمددوزان هنرمند واقعا تحسین‌برانگیز است.

نمد پشمی رنگی

امین مقدس

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نوین بافت شما را به خرید بهترین محصولات فرش نمدی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید