مجموعه نوین بافت شما را به خرید بهترین محصولات فرش نمدی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید زیرانداز نمدی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید زیرانداز نمدیزیرانداز نمدی چیست؟ و چه کاربردهایی دارد؟قیمت زیرانداز نمدیصادرات زیرانداز نمدی
تولید نمد پشمی

تولید زیرانداز نمدی با کیفیت و مرغوب در فروشگاه نوین بافت انجام می شود. زیرانداز نمدی، اگر با کیفیت بالا تولید شود؛ زیبایی آن دوچندان می شود. یکسان بودن ضخامت در تمامی نقاط زیرانداز، برش صاف و یکدست زیرانداز نمید، شکل نقوش روی زیرانداز و طرح حای به کار رفته بر روی آن، همه ی این ها نقش اساسی در تولید یک زیرانداز نمدی مرغوب دارد. هم چنین، فرش نمدی و پادری نمدی نیز باید با دقت بالا و با پشم مرغوب گوسفند تهیه شود. قیمت نمد پشمی باتوجه به نوسانات قیمتی مواد اولیه ی آن، مقدار ثابتی ندارد و متغیر می باشد.

تولید زیرانداز نمدی

تولید زیرانداز نمدی

شرکت نوین بافت با سابقه ی بسیار بالا در تولید نمد، از طریق فروش اینترنتی و فروش حضوری محصولات نمدی بسیار باکیفیت و مرغوب را هم در داخل و هم در خارج از کشور به فروش رسانیده است. این شرکت با فروش مستقیم و بدون واسطه، کالای بسیار مرغوب و باکیفیت را با قیمت مناسب عرضه می کند. نوع فروش محصولات این شرکت:

 1. هم به صورت جزئی
 2. و هم به صورت عمده می باشد.

امکان خرید نمد و زیرانداز نمدی به صورت اینترنتی برای شما طرفداران نمد وجود دارد. تمامی محصولات نمدی به کل ایران ارسال می گردد. هم جنین، سالانه تعداد زیادی زیرانداز نمدی و سیر محصولات نمدی به خارح از کشور صادر می گردد.

تولید زیرانداز نمدی

زیرانداز نمدی چیست؟ و چه کاربردهایی دارد؟

زیرانداز نمدی یکی از محصولات نمدی بسیار پرکاربرد است. تولید زیرانداز نمدی نیز بسیار بالاست. از زیرانداز نمدی هم به صورت تکی و هم بر روی فرش می توان استفاده کرد. نمد دارای خواص سیار زیادی می باشد که به دلیل همین خواص مفید در کنار زیبایی ظاهری زیرانداز، طرفداران بسیاری پیدا کرد. برخی زا خواص آن شامل:

 1. عایق حرارت
 2. عایق سرما
 3. برای افزایش گردش خون
 4. تسکین دردهای بدن و …

می باشد. تمام این خواص به این دلیل است که مواد اولیه ی ساخت و تولسد نمد طبیعی از پشم خالص گوسفند است.

تولید زیرانداز نمدی

قیمت زیرانداز نمدی

قیمت زیرانداز نمدی متغیر است. زیرانداز نمدی یک محصول منحصر به فرد هست اما هر مشتری بنا به سلیقه ی خود زیرانداز های متفاوتی را سفارش می دهد. یک زیرانداز نمدی می تواند در شکل ها و طرح های مختلف تهیه شود:

 • از لحاظ ابعاد
 • از لحاظ سایز
 • از لحاظ ضخامت
 • از لحاظ طرح و نقش
 • از لحاظ کیفیت رنگ های به کار رفته بر روی آن

تمامی این موارد یک به یک در نوسان و تغییر قیمت متفاوت هستند. پس برای اطلاع از قیمت محصول نمدی مورد نظر خود و اطلاع از قیمت آن با شماره تماس واحد مدیریت شرکت نوین بافت که در بخش انتهایی سایت درج شده است تماس حاصل نمایید.

تولید زیرانداز نمدی

صادرات زیرانداز نمدی

به دلیل خواص بالای نمد طبیعی که رد بخش های قبلی گفته شد، کشورهای سردسیر و مرطوب از دسته طرفداران دائمی نمد پشمی هستند به همبن دلیل هم هرساله مقدار زیادی محصولات نمدی طبیعی به خارج از کشور صادر می گردد. زیرانداز نمدی ذارای طرح های متنوعی می باشد ؛ اما اکثر زیرانداز های نمدی صادراتی با طرح های:

 1. سنتی
 2. مدرن و کلاسیک

می باشند.

امین مقدس

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نوین بافت شما را به خرید بهترین محصولات فرش نمدی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید